ŠKODA RAKVERE
Teliku 2, Rakvere 44317
Kindle OÜ, Reg. kood 11292141
KMKR nr. EE101190754
rakvere@skoda.ee

Müük: +372 601 8000
Hooldus: +372 601 8096

SALONG:
E – R 9.00 – 18.00
L – P SULETUD

TEENINDUS:
E – R 8.00 – 18.00
L, P SULETUD

MÜÜK

Karmo Aros

Müügijuht / juhatuse liige
mob. +372 528 6581
karmo.aros@skoda.ee

Merian Järve

Müügikonsultant
tel. +372 601 8000
mob. +372 569 19930
merian.jarve@skoda.ee

 

 

 

 

Eero Arpo

Müügikonsultant
tel. +372 601 8040
mob. +372 502 0288
eero.arpo@skoda.ee

 

HOOLDUS JA VARUOSAD

Martin Tommula

Teenindusjuht / juhatuse liige
mob. +372 506 4307
martin.tommula@skoda.ee

Kaido Urmet

Teeninduse meister / hooldusnõunik
tel. +372 601 8096
mob. +372 514 9203
kaido.urmet@skoda.ee

 

 

 

 

Jarmo Pajula

Keretööde meister / hooldusnõunik
tel. +372 601 8096
mob. +372 514 4872
jarmo.pajula@skoda.ee

ŠKODA RAKVERE

Teliku 2, Rakvere 44317, Kindle OÜ
Reg. kood 11292141
KMKR nr. EE101190754

SALONG

E – R: 9.00 -18.00, L – P: SULETUD
rakvere@skoda.ee
Telefon: +372 601 8000 (müük)
Telefon: +372 601 8096 (teenindus)

TEENINDUS

E – R: 8.00 -18.00
hooldus.rakvere@skoda.ee
Telefon: +372 601 8096